پایانیک

مشاغل

صفحه من

مشاوره شغلی


منظور از مشاوره شغلی عبارت است از تعیین یک فرصت شغلی که با استعدادها و امکانات و خصوصیات روانی و جسمی فرد کارجو سازگار و هماهنگ باشد. به عبارتی در این شاخه راهنمایی و مشاوره دو دسته اطلاعات مورد بررسی قرار می‌گیرند. یک دسته اطلاعات مربوط به مشاغل و دسته دیگر اطلاعات مربوط به ویژگی ها و استعدادهای فرد کارجو ؛ ما در جریان مشاوره در تلاش هستیم تا هماهنگی و تناسب بین این دو دسته اطلاعات مشخص شود و تعیین شود تا چه اندازه‌ای شرایط مربوط به یک فرصت شغلی با توانایی ها و ویژگی های فرد کارجو سازگاری دارد.
کاریابی


ثبت نام کارجویان


ما بر اساس مقررات و دستورالعمل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از متقاضیان واجد شرایط و جویای کار ثبت نام نموده و آنها را متناسب با شرایط در نوبت کاریابی قرار می دهیم.
کارجویان می توانند در ساعات اداری ( روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 16 ) با مراجعه حضوری و تحویل مدارک نسبت به تشکیل پرونده و ثبت نام اقدام نمایند.
به منظور ارائه خدمات بهتر کارجویان در چهار گروه 1) مدیریتی ، 2) کارشناسی 3) کارمندی و 4) کارگری طبقه بندی می شوند.
مدارک لازم جهت تشکیل پرونده و ثبت نام عبارتند از:
1- اصل و رونوشت شناسنامه و کارت ملی
2- اصل و رونوشت مدرک تحصیلی
3- اصل و رونوشت کارت پایان خدمت ( ویژه آقایان)
4- یک قطعه عکس رنگی اداری جدید
5- اصل و رونوشت دفترچه بیمه ( ویژه کارجویان دارای سابقه پرداخت بیمه )
توجه :کارجویان محترم لازم است قبل از اقدام به ثبت نام منشور راهنما را مطالعه نمایند.


برای مشاهده منشور راهنما اینجا کلیک نمایید.

شناسایی فرصت های شغلی


با ایجاد ارتباط موثر و از طریق کارفرمایان محترم و صاحبان کسب و کار، فرصت های شغلی مورد نیاز در منطقه شناسایی و در این جهت مشاوره لازم به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز ارائه می شود.
همچنین به منظور کاریابی موثر، فرصت های شغلی در سطوح مختلف ( مدیریتی ، کارشناسی، کارمندی و کارگری ) و با توجه به صنایع مشابه طبقه بندی و از طرق مناسب به مخاطب خاص اطلاع رسانی می شود.
کارفرمایان محترم می توانند ضمن کسب اطلاعات لازم، نیازهای نیروی انسانی خود را طی فرم مخصوص اعلام نموده و از تسهیلات پیش بینی شده در قانون ( در صورت داشتن شرایط طبق بند و ماده 80 ) نیز استفاده نمایند.


1- فرم اعلام فرصت های شغلی تخصصی (ویژه کارفرمایان)

2- فرم اعلام فرصت های شغلی مهارتی ( ویژه کارفرمایان)معرفی و بکارگماری


طبق مقررات و با رعایت اصول حرفه ای، کارجویان واجد شرایط با استفاده از روش های دقیق غربال گری انتخاب و متناسب با شرایط اعلام شده از سوی کارفرما به بنگاه اقتصادی مورد نظر جهت بکارگماری معرفی می شوند.
ما تلاش خواهیم نمود تا فرد معرفی شده با شرایط اعلام شده از سوی کارفرما بیشترین انطباق را داشته و به این ترتیب ضمن صرفه جویی در وقت، درصد بکارگماری کارجویان را افزایش داده و موجبات رضایت کارفرما و کارجو را فراهم آوریم.


جهت مشاهده فرایند مشاوره و کاریابی اینجا کلیک نمایید.


طراحی و حقوق این وب سایت برای شرکت پایانیک محفوظ است.