پایانیک

مشاغل

صفحه من

معرفی پایانیک


موسسه مشاوره شغلی و کاریابی پایانیک با اخذ مجوز از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با بهره گیری از منابع انسانی شایسته و با هدف بهبود وضعیت اشتغال در شهر تهران فعالیت می ‏نماید. پایانیک با استفاده از تجربیات گذشته خود در حوزه جذب و استخدام نیروی انسانی و با درک کامل از نیاز مشتریان، خدمات حرفه ای و تخصصی خود را در زمینه مشاوره شغلی و کاریابی عرضه می نماید و با انتخاب شعار " اشتغال پایا، کار نیک" می کوشد تا در کنار کارجویان و کارفرمایان محترم، نقش موثری در ایجاد کار و توسعه اشتغال پایدار ایفا نماید.


چشم انداز پایانیک


پایانیک با اتکا به دانش و تخصص خود و با اعتقاد به اهمیت و ارزش کار و اشتغال پایدار، در تلاش است تا طی پنج سال آینده در جایگاه نخست مشاوره شغلی و کاریابی کشور، مورد اعتماد کارجویان و کارفرمایان محترم باشد.


ارزش های محوری پایانیک


1- افتخار، غرور ملی و خودباوری
2- صداقت و انجام کارهای درست
3- مشتری‌ مداری و جلب رضایت آن
4- تواضع، صمیمیت، احترام، عزت‌نفس
5- نوآوری و خلاقیت مستمر در همه کارها
6- آموزش و یادگیری مستمر و ارتقای سطح دانش
7- همدلی و مشارکت در انجام همه کارها به ‌صورت تیمی
8- مسئولیت‌پذیری در قبال جامعه و احترام به ارزش‌های اجتماعی


روش و رویکردها


رویکرد ما افزایش شرایط استخدام پذیری کارجویان از یک سو و ارتباط موثر با کارفرمایان و کارآفرینان از سوی دیگر و درک صحیح از شرایط بازار کار است؛ ما می کوشیم تا با ارائه روش های خلاقانه، خدمات هدفمند در جهت تطبیق شغل و شاغل ارائه نماییم به نحوی که کارجویان در مسیر علاقه و استعداد خود در بنگاه های اقتصادی بکارگمارده شوند؛ و دریافته ایم که در صنایع و کسب و کارهای مختلف شرایط یکسانی وجود ندارد و نمی ‏توان در حوزه مشاوره شغلی و کاریابی نسخه از قبل نوشته ‏شده‏ ای را برای همه بنگاه های اقتصادی به کار برد. لذا خدمات مشاوره شغلی و کاریابی پایانیک برای هر کارجو و هر یک از بنگاه های اقتصادی در صنایع مختلف کاملاً اختصاصی است و بسته به نیاز و شرایط کارجویان و کارفرمایان طراحی و ارائه می شود.


اخلاق و قانون مداری


ما همه فعالیت های خود را طبق آیین نامه ها، دستورالعمل ها و بخشنامه های صادره از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام می دهیم و رعایت بی چون و چرای قوانین و مقررات کشوری حاکم بر کسب و کار و پایبندی به اخلاق و اصول حرفه ای از ابتدای تاسیس پایانیک همواره مورد توجه جدی مدیریت و کارکنان موسسه بوده و اجرای آنها در همه ابعاد مجدانه مورد تاکید قرار گرفته است.


وظایف و نقش اصلی ما


1- اشاعه اخلاق حرفه ای و ایجاد فرهنگ قانون مداری مبتنی بر قانون کار
2- توسعه مهارت های فنی و ایجاد آمادگي شغلي و افزایش شرایط استخدام پذیری کارجویان
3- ارائه مشاوره تخصصی به کارفرمایان و کارجویان
4- برقراری ارتباط موثر با کارفرمایان و صاحبان بنگاه های اقتصادی و شناسایی فرصت های شغلی
5- مصاحبه و بررسی صلاحیت کارجویان از طریق آزمون های استاندارد و شناسایی استعداد ها
6- کاریابی و بکارگماری کارجویان
7- بازاريابي نیروی کار و مشاغلطراحی و حقوق این وب سایت برای شرکت پایانیک محفوظ است.